Sunday, September 15, 2019
English (UK)Shqip (AL)

Artikujt

Dhoma Treshe

Dhome standarte Treshe 30m
52 euro

Ne keto cmime perfshihet dhe mengjesi

Opsionet qe ofrojne dhomat

 • televisor plasma       
 • dysheke cilesor italiane   
 • minibar ne dhome   
 • kondicioner    tualet   
 • bide  
 • shapka  
 • tharese flokesh 
 • ngrohje qendrore,
 • radiatore   
 • telefon ne dhome   
 • sherbim 24 ore,

Address: 1000 - Diber - Peshkopi - Albania - Hotel PIAZZA 
Tel: +355 218 24 616 | Mobile: +35569 6741378 | Email: info@hotelpiazza.al